• 1juli06

    Hur ofta är era killar med och koillar här?

    Ja hur ofta e dom bakom er rygg och kollar vad ni tjatar om?

  • Svar på tråden Hur ofta är era killar med och koillar här?
  • Thindris

    Vet inte riktigt hur du menar... Menar du hur ofta de är o kikar på BT?
    Min m2b kollar aldrig BT, intresserar honom inte. Vill han ha fram info om något letar han upp det själv. Han tycker nog det är för mycket "brus" här

  • ninna87

    Min kille sitter ofta med och kollar när jag är inne här...

  • Ålin

    Min läser väl nån gång när jag sitter och skriver/kollar här. Men jag tror inte att han kollar bakom min rygg, det hoppas jag i alla fall att han inte gör. Man måste väl få tjej-tjattra ifred då och då!

  • loppalina

    Min kollar inte alls. Det intresserar honom inte .

  • Jupiter2

    När jag säger till honom att han måste komma och läsa något som någon skrivit!

  • yamman

    Sedan jag "upptäckte" BT för ett år sedan - Aldrig någonsin. Totalt ointresserad.

  • Leylani

    Min sambo kommer och kikar när jag ber honom göra så... annars låter han mig vara för mig själv på BT :)

  • Shakti

    Aldrig! Han vill inte prata om bröllopet förrän tidigast i april... (gifter oss i juli). Så jag är så glad att jag kan babla här om det utan att nån säger att det är lång tid kvar.

  • Sandgren

    Han är aldrig här självmant! Därremot har han inga problem med att tjata om att jag är här för mycket

  • Shakti

    Sandgren: Haha precis så är det!

Svar på tråden Hur ofta är era killar med och koillar här?