Skor från Rainbow..snälla hjälp!!
Snälla hjälp mig! Jag har hittat mina drömskor och de ser så sköna ut, frågan är hur jag kan köpa de här skorna online? Någon som vet? Skorna heter Rainbow och de verkar helt underbara!
Snälla hjälp mig! Jag har hittat mina drömskor och de ser så sköna ut, frågan är hur jag kan köpa de här skorna online? Någon som vet? Skorna heter Rainbow och de verkar helt underbara!
Hej!
Kolla in följande webbutik: www.dansshopen.nu
De har i alla fall en hel del från Rainbow. Där har jag köpt mina skor, jag köpte dem visserligen inte via nätet utan direkt i butik i örebro.
Hoppas du finner det du söker, om inte annat kan de kanske hjälpa dig vidare.
//Anneli
Vet tyvärr inte vart man kan hitta dem på nätet men jag har i alla fall köpt ett par på Ramona Design i Göteborg. Hör med dem, kanske de kan skicka till dig???
Lycka till!
jag har köpt på palm design i malmö..
hurser de ut de som du vill ha?
Hej
Vet inte om man kan köpa via nätet hos: www.svanskodon.se
Annars finns en massa andra brudskor här:
brud-skor.se
www.have2have.se/group.asp&sub=548
Tack för all svar men nu har jag hittat ett par skor på Nilsson som är guld-silvriga och superfina! Tyckte det blev lite dyrt med ett par skor man aldrig använder igen troligtvis!!
jag gav 995 kr för mina rainbow men de är siuuuuuuuper sköna.. ska färga dem sedan och ha dem när min syrra ska gifta sig senare i sommar haha
Hej! JAg beställde mina från www.theaccessoryboutique.com/ fick dom på 10dagar jätenöjd!
jag har varit och prövat idag ett par rainbow på bröllopsbutiken här i stan, vet att det finns på andra bröllopsbutiker också