• soonAmrs

    Tips på Vigselprogram

    Hej!

    Nu börjar det bli hög tid att knåpa ihop vigselprogrammet och önskar tips på hur de kan se ut på för olika sätt.

    Tips och bilder mottages mycket mycket tacksamt!

  • Svar på tråden Tips på Vigselprogram
  • Yoodie

    Vi gifter oss den 12e och har precis fått till vigselprogrammet. Jag kan skicka vår version om du vill. Hur skickar man en PDF?

    Vi har själva kopierat upplägget från en version vi fick av vår präst som ett tidigare par haft. Så du kan ju alltid kolla med er präst oxå om du vill ha tips.

    Ha det bra!

  • ElinDaniel

    Hej! Kan skicka vårat till dig om du ger mig mailadressen :)

  • Förväntan2010

    Har lagt ut vårat i galleriet, är lite skönhetsfel men de får man leva med :)

  • ElinDaniel

    Har skickat nu! Selakt ska vara vigselakt... :)

  • Trohet

    Jag gjorde vårt igår. Haha... snacka om att var ute i god tid, men jag tänker väääääääääääääääldigt mycket på vårt bröllop. Vi gifter oss inte förrän juni nästa år... hehehe... men det är så himla roligt att pyssla, knåpa och tänka på det här. Jag har ett som jag kan dela med mig av om ngn vill ha. Har plockat från olika mallar här på internet och satt ihop ett "eget"

  • Bride in leather

    Trohet,du ser min mailadress ovan=)

  • Trohet

    Bride in leather: Nu har jag skickat vigselprogrammet. Enjoy!

Svar på tråden Tips på Vigselprogram