• xericax

    Vårt bröllop

    Vi gifte oss 7. augusti och ska på bröllopsresa om 11 dagar. Men kom på att jag aldrig berättat om hur bröllopsdagen var. Bättre sent än aldrig... Nu finns dagen beskriven på min blogg med bilder å allt. Kanske ni som är mitt uppe i att planera får något tips därifrån.

    http://frub.blogg.se/2010/october/vart-brollop.html

  • Svar på tråden Vårt bröllop
  • Amor in aeternum

    Hekt underbar dag ni verkar ha haft! Blir nästan lite avundsjuk, kan knappt vänta tills dagen D för oss är här!

  • xericax

    Tack! Jo, det är härligt att få tänka tillbaks på den dagen. Vi hade ju inte så mycket extra tid i vårt schema, men å andra sidan hade jag nog bara blivit mera nervös om vi haft mera tid till att sitta ner och vänta.

    Lycka till med bröllopsplaneringen!

  • EmmaochTommy

    kul att läsa!!
    det måste vara svårt att veta hur lång tid allt tar. Vi funderar mycket på det just nu.
    Vi väntar oxå en natt innan vi åker iväg så vi hinner städa undan, Kommer nog kännas RIKTIGT skönt att bara vara ensamma sen.

Svar på tråden Vårt bröllop