• Jill01

    Erfarenhet av denna lokal?

    Hej! Jag undrar om någon gar erfarenhet av ekeby loge i västerhaninge som bröllopslokal. Vi har betalat in bokningsavgiften igår fredagmorse och hon sade att hon skulle skicka över bokningsbekräftelsen men hon har fortfarande inte gjort detta idag lördagkväll. Har försökt mejla henne idagmen hon har ej svarat. Någon som har någon erfarenhet av henne och loaklen?

  • Svar på tråden Erfarenhet av denna lokal?
  • Chicita

    Om hon inte fick iväg den i Fredags så skulle jag nog vänta till måndag. 
    Man kan ju inte jobba 7 dagar i veckan liksom så hon har säkert gått hem för helgen.
    Har du inte fått den till lunch på måndag så får du påminna henne  

  • virrefo

    Kan ju även vara så att dom skrivit fel mailadress. Är lätt hänt

  • Larssonmaria86

    Betalade ni handpenning via internetbanken så tar det ju minst en dag innan det syns på mottagarkontot och om dem då ska skicka bekräftelse när dem fått pengarna så kan det ju dröja till måndag eller tisdag. Så tror inte du ska få panik :) Och som Chicita säger så håller hon ju säkert helg nu och inte kollar jobbmail.

  • Jill01

    Hej ja det kanske är så för att det är helg. Men man blir lite orolig tyckte hon verkade lite snurrig innan, så hon inte är någon bluffmakare. Men avvaktar tills måndag EM så får man se då

Svar på tråden Erfarenhet av denna lokal?