Inlägg från: Princessdiamond |Visa alla inlägg
  • Princessdiamond

    Göteborg (med omnejd) 2006

    lindha, det blir ca 400 kr..
    sen kommer fraktkostnaden också.. men som sagt kostr den mig $100 så är det ca 800 spänn så det e ju ok också ;)
    skulle det bli ända upp till $200 så är det fortfarande inte hela världen :)
    jag hoppas bara att jag vinner den!!

  • Princessdiamond

    lindha, jag e också kass på engelska
    och uppenbarligen är de ännu sämre.. så..

  • Princessdiamond

    I know :D

    alldeles för långt

  • Princessdiamond

    yrvädret, jag e ledig på fredag så det kan jag absolut :D vilken tid??

    lindha, jupp upp till höger vid korsvägen (om man står så att man har svenska mässan snett bakom till vänster.. typ.. fattar du ngt av min kassa beskrivining??)

  • Princessdiamond

    yrvädret, *asg* det e därför jag använder p-piller :D

    det med marskalken va det jag nämde när vi fikade första gången som du blev så upprörd över ;) det där med städade bilder från svensexan *s*

    14 funkar för mig :) då får jag dessutom skjuts in *hihi*

    jodå, kan gärna följa med å kika in brudbukettgrejsimojs ;) kan behöva det själv *s*

    kom också precis hem från jobbet *slö*
    den andra löparen sket helt enkelt i att komma till jobbet idag.. *förbannad*
    tur att det va en lugn kväll.. det har ju iofs inte med saken att göra.. det e ju själva principen..
    det va tydligen inte första gången heller.. blir så jävla irriterad på sånt beteende.. ska fråga chefen imorgon om jag inte kan få betalt för det den andra tjejen skulle gjort också.. det blev ju dubbelt arbete till mig.. ;) (vågar nog inte fråga det.. om det inte blir ett väldigt bra tillfälle då vill säga *s*)

  • Princessdiamond

    ja just det ;)
    nu har vi en toastmadame :)

    vi hade bestämt oss för att inte ha någon, men kom fram till att eftersom henris mamma skall hjälpa oss med blomsterarrangemanget så kunde vi kanske be henne göra lite annat smått.. (vi vet ännu inte vad dessa saker e *s*, men kommer nog upptäcka en del saker längre fram.. bla dela ut såpbubblorna typ..)

    hon är den enda som själv uttryckt sin vilja att hjälpa till.. så då får vi ju använda oss av det :)

  • Princessdiamond

    ååå lindha, kan inte jag få följa med hem??
    så slipper jag jobba idag ;)

  • Princessdiamond

    ninni, då e vi två! :)

Svar på tråden Göteborg (med omnejd) 2006