passionsblomman skrev 2010-02-11 12:06:36 följande:
Solde igen, har du testat ChiSan någon gång? Det brukar jag köpa åtminstone en sväng varje höst/vinter. Det innehåller bla Rysk rot och Rosenrot och är faktiskt skitbra. Jag brukar kombinera det med MiviTotal. En hutt av varje. Det hjälper!Kan också konstatera att min kur har varit bra för kroppen. Jag känner mig starkare och klarare i skallen på något vis.Äter du tillräckligt med grönsaker/frukt? Nu när jag gör det känner jag skillnad.
Hade en period med rosenrot och ginseng, funkade bra. De har reklam för något preparat på tv, som visst skall höja prestationsnivån, skall testa det.
Det värsta var, att jag inte kände mig trött förrän jag kört halvvägs hem. Då kom det.
Vad hette det, grönsaker? Frukt? Jo, jag har blivit bättre med det där, försöker äta en frukt varje dag iaf. Men stressar gör jag inte, men visst, det är en del att hålla i huvudet ibland.