Kinaklänningar och gaffel däremellan!
![{#emotions_dlg.flower} {#emotions_dlg.flower}](https://www.brollopstorget.se/lib/js/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-flower.gif)
![Flört Flört](https://www.brollopstorget.se/lib/js/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-wink.gif)
GRATTIS till prinsessan S2011!! Glöm inte bilderna nu...
Och så var det 2 tjejer som visat bilder, en brud som gift sig - grattis och vacker klänning!
Och så nån som just fick hem sina klänningar. Den långa var jättesnygg!!! Och vad är det jag hör om att kapa släplängd, struntprat - det kan man ju inte göra!
Fick just mail att min sista klänning snart är klar.
Förresten, nu fick jag bilder på den färdiga klänningen. De har fixat det krusiga/vågiga längst ner, det såg faktiskt riktigt bra ut! Så nu skickas den imorg!!!!! Men de hade glömt det svarta bältet, det var iaf inte med på bilden. Så om de missat att göra det så kanske det tar en dag till innan den skickas. Eller om de hinner göra det under natten..
Jaså, ville ni ha bilder?? Okeeey då, då blir det en liten bildbomb!
. De är rätt lika de sista bilderna så tänkte inte det var mkt att se... Men fick bilder på nederdelen nu, fluffet och vågorna. De är bara fastnålade, de ville att jag skulle godkänna det först. Och måste säga att de fick till det skitbra! Men så ska det svarta bältet till oxå.