Ponduss skrev 2014-01-31 07:06:41 följande:
Åh, det är verkligen underbart armband och hårsmycke, båda är väldigt lika det jag är på jakt efter. Synd att hårsmycket var ganska dyrt, iallafall för mig. Men verkligen vackert! =)
Ponduss skrev 2014-01-31 07:34:06 följande:
Nu har jag också köpt mig ett armband från Love and be proud, fanns ju massa vackert där!

Tack! Ja, tyckte att hårsmycket var i dyraste laget men hade svårt att hitta något annat som jag tyckte var lika fint så det fick bli så! Tror det kommer passa bra till min spets- och tyllklänning :)
Jag gillade också Love and be proud, tips att följa henne på instagram, hon brukar lägga upp beställningarna där så man kan få tjuvkika på det man får hem :) Det arband jag ska ha är ju dubbelradigt, men beställde två stycken enkelradiga också, ett litet till brudnäbben och ett till min tärna som de ska få i present på bröllopsdagsmorgonen så vi kommer arbandsmatcha alla tre.