• Umebruden

    Analsex!??

    Det ska vara med rätt person, det ska inte vara något man gör för att han tjatat fast man själv känner sig tveksam, det ska vara vid rätt tillfälle och fram för allt ska det användas mycket glidmedel.

    När vi hade det första gången tyckte jag som många andra att det gjorde ont och inte var det minsta kul. Men ett par år senare provade vi igen, och då gick det mycket bättre. Men man ska känna att man tycker det är spännande själv, annars är det ingen vits.

    Reagerade också på ordvalet "göra det PÅ mig"...

  • Umebruden

    Juvelia:
    I vårt fall har du rätt så till vida att det var han som till slut föreslog det. Men vi hade båda tänkt på det var för sig, jag var bara för blyg för att föra det på tal. Tjejer kan vara rädda (särskilt när man är ung) att verka framfusiga eller p*rversa. Men tjejer kan ha precis lika mycket tankar om det som killar.

Svar på tråden Analsex!??