• na76

    Öltältsträfftråden!

    Hej

    Vecka 26 går bra för mig tom fredagen sen kommer jag resa bort på lördagen och vara borta i 6 dagar.

    Calice: Tack för igår, mycket goda brownies.
    Det var roligt att träffa alla.
    Marfa: Jag har mailat domkyrkan men hon var bortrest tom den 13/5 så förhoppningsvis får jag svar nästa vecka. Har mailat och frågat om blomsterdekoration i kyrkan, om vi måste höra av oss till prästen eller om han hör av sig till oss, om vi får ha vilken in- utgångsmarch vi vill och om kantorn kan ackompanjera ev solosång. Ha det bra alla.

  • na76

    Hej

    Det funkar med både måndag och torsdag för mig den veckan.

  • na76

    Hej

    Lilla La: Det är inte försent att haka på. Alla som har lust att vara med är välkomna. Vi träffas på nåt öltält i Linköping. Vi har inte bestämt var än.

    Föreslår att vi möts vid Burger King på måndag 27/6 för att sen gå till nåt passande öltält. Regnar det får vi väll sitta inne. Vilken tid ska vi ses? Blir fem bra eller är det för sent/tidigt?

  • na76

    Hej

    Puffar upp. För alla som är intresserade av att träffas och prata bröllop så ses vi vid Burger King kl 17.00 idag.

Svar på tråden Öltältsträfftråden!