nummer till algolean?
Hej! Jag undrar om det är någon som har telefonnumret till de som säljer ALGOLEAN. Fungerar inte alls och jag vill ha tillbaka mina pengar. Tack på förhand.
Hej! Jag undrar om det är någon som har telefonnumret till de som säljer ALGOLEAN. Fungerar inte alls och jag vill ha tillbaka mina pengar. Tack på förhand.
Är de här tabletterna dyra . Annars är det väl bara att strunta i det och accpetera att du har gått på en nit...(hur tråkigt det än är).
600 kronor hade jag gärna velat ha igen....
Okej, det var ju rätt dyrt *suck*. Hoppas att du får igen dina pengar!
Jag fick just deras erbjudande
Numret är 0045 3833 6692
anncha:
Fick precis reklam från det stället. Det finns ett telefon nummer på den lappen. 0045 38336692.
Hoppas det löser sig.
Mvh
Mysan
Det är en bluffirma, de har telefonnummer
0045 3833 6692, det går till Danmark men en postbox i Malmö under namnet Danshop, Box u325 20229 Malmö.
Lycka till !
hej alla..
TÄNK idag löste jag ut mina Algolean piller för mig och min man. 685!!!!!
Läser med fasa va ni skriver.. Funkar det inte? ni som får reklam i brevlådan där står det väl garanti? snälla jag har slängt bort erbjudandet efter beställningen.Det står väl något om att : om man inte går ner inom 30 dagar eller så..?? Snälla ni som vet något om detta.. jag har nu tagit en piller.. somsagt nyss börjat, men jag lätade efter i förpackningen efter garantisedlen m.m sökte på Google fick då fram denna sida..
Tack och kram
Dom fungerade inte på mig i alla fall, har hört mycket om dem och att det ären bluff. Jag fick tillbaka mina pengar förra veckan det tog ungefär en månad.
Tur att garantien hjälper och du har fått pengarna tillbaka. jag läste på Google att det var några som var nöjda med pillerna.. Jaja jag får se om jag går ner något.. jag hör av mig senare..
Läs mitt inlägg på sidan 4 ang Algolean !
Där står allt du behöver veta.
Lycka Till
Hej igen.. Nu har jag och maken ätit ALGOLEAN i 4 dagar. en piller till varje mål mat dvs 3 gånger morron middag kväll Inte äta efter kl 19 står det. Jag har gått ner 3 kilo och maken 2,4 kg.. Så på oss har det funkat. Vi köpte 4 burkar 699 .- så nu bantar vi ihop. Vi dricker vin och äter som vanligt, men måste också säja att vi är inte mycket för chips och godis. Väll hopas detta håller i sig . jag är 165 hög och vägde 90kg fast jag har kraftig benstomme ser det inte ut som jag skulle väga 90kg.. ca 25 kg vill jag gå ner..jag berättar vidare hur det går. Kramizzar