• MinPrins

    Magga och Mr M2B har gift sig! I bilder, förstås.

    GRATTIS!!! Vilken stilfull hemsida!! Otroligt fina tackkort ni hade, smart att inte bara skicka ett foto, utan ett helt collage!! Kanske "snor" jag den idén... Vi gifte oss i somras (6/8) och har fortfarande inte fått iväg våra tackkort!

    Återigen: STORT GRATTIS till er båda, ni ser ut att ha haft ett fantastiskt vackert bröllop!

  • MinPrins

    Hej igen Magga och Mr M2B:

    tänkte höra HUR ni gjorde tackkortet, fotocollaget alltså? Är det fotopapper? Scannade ni själva och monterade ihop kollaget i något program...? Själv är jag usel med datorer, men kanske min älskling skulle kunna knåpa ihop något?!

    Tack på förhand!!!!

    PS: i mitt tidigare inlägg då jag skrev vilket datum vi gifte oss så blev det en gubbe med solbrillor vilket inte riktigt var meningen... Vi gifte oss 6:e augusti för er som undrade

  • MinPrins

    Mr m2b, TACK!! Toppenbra idé och bra beskrivning, ska genast maila mannen (som är den som är duktig med datorer och därmed kommer få göra jobbet ) Jag återkommer om vi har fler frågor... Hoppas det e ok? TACK igen!!!

Svar på tråden Magga och Mr M2B har gift sig! I bilder, förstås.