• Gemma

    Alla dessa yrkesmän som är proffs......Tveksamt, eller??

    Brud, är i vissa avseenden benägen att hålla med dig, känns som att tanken med forumet är att det ska vara ett nätverk för blivande / gamla brudar där vi kan tipsa varann och byta erfarenheter. En del proffs (dock ej alla) bär sig ganska märkligt åt, nästan som om de vill komma in hit och "läxa upp" en med någon sorts faderligt tonfall.

    Sen kan jag personligen tycka att det är lite suspekt med poffs som tillbringar en massa tid med att försöka omvända / övertyga folk på ett amatörforum, men de har kanske svårt att fixa jobb på nåt annat sätt?

    Men som sagt, det gäller enstaka individer. Säkert finns det proffs som hänger här för att de helt enkelt gillar stämningen, eller bara vill hjälpa till.

    G

Svar på tråden Alla dessa yrkesmän som är proffs......Tveksamt, eller??