• ThereseR

    Secret box i Göteborg?

    Hej! Någon som har erfarenhet av någon secret-box-fotograf i Göteborgstrakten?

    Tänkte jag skulle be en kompis hjälpa mig att fota, men hon är ju inget proffs och om det inte blir bra vill jag ha en back-up:)

    Tacksam för svar tjejer! (och killar:)

  • Svar på tråden Secret box i Göteborg?
  • ThereseR

    Tack för tipset! Någon mer?

  • ThereseR
    basilika17 skrev 2010-04-15 09:57:02 följande:
    ursäkta men har inte förstått ...varför secret box!!? Finns väll roligare saker att ge sin blivande. Tycker det verkar lite..ja man ska vara så sexig och snygg som tjej hela tiden..det ska bantas och tänkas på kroppen hela tiden. Visst kan det vara roligt med lite sexiga kort men jag skulle aldrig betala för det...tycker männen det är så roligt kan man fråga sig, eller är det tjejerna som njuter av det.Bara en liten fundering.
    jag VET att min blivande skulle bli jätteglad...:) Även fast jag inte tänkt banta ett enda kilo;) Blir dock ingen betalningsfotografering, min vän fotar och syrran redigerar så det löser sig ändå
Svar på tråden Secret box i Göteborg?