MulleNuh skrev 2009-01-01 18:32:41 följande:
MYCKET bra!! 12 timmar är en jävligt rba start!!Detta med kaffe är lite skumt.. När jag är riktigt röksugen så HJÄLPER det faktiskt med lite kaffe. Men jag har nu ändå nästan slutat helt med kaffet också. Har bara blivit så.Men du. Jag tycker faktiskt du ska köpa hem lite plåster att ha i nödfall.. Det är bra mycket bättre att du slänger på ett plåster om det krisar ordentligt än att köpa cigg.. Och JAAA det kommer krisa extreeeemt.. Många ggr..
äter knäcke nu, känns som att det hjälper lite.. jag har en inhalator någonstans sen ett tidigare försök ifall det skulle bli panik, men känns som att det är att ta ett steg bakåt liksom. Men hellre inhalator än cig. Damnit, jag börjar förstå att folk som slutar röka går upp i vikt, känns som jag vill tugga på något precis hela tiden!!!!
Passionsblomman: Nyaaaam! Oj vad gott!! Sådana där mjuka som bara smälter i munnen på en! Jag är så himla nyfiken på hur allt kommer smaka när man fått tillbaka lite lukt och smaksinne =)